şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Kullanım ve gizlilik koşulları İstinye Üniversite Hastanesi'ne ait www.isuhastanesi.com web sitesi geçerlidir. Söz konusu İstinye Üniversite Hastanesi web sitesini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu site haricindeki herhangi bir sitede İstinye Üniversite Hastanesi’'nin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

www.isuhastanesi.com sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler koşulları İstinye Üniversite Hastanesi'ne aittir.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması İstinye Üniversite Hastanesi'ne ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı İstinye Üniversite Hastanesi'ni yükümlülük altına sokamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

İstinye Üniversite Hastanesi'ne ait web sitesine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.

Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

www.isuhastanesi.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar İstinye Üniversite Hastanesi tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

İstinye Üniversite Hastanesi'ne ait web sitesine sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.

Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

İstinye Üniversite Hastanesi sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

İstinye Üniversite Hastanesi hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.

İstinye Üniversite Hastanesi web sitesinde tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ilgili sitede yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri İstinye Üniversite Hastanesi ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

İstinye Üniversite Hastanesi'ne ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi web@isuhastanesi.com  mail adresine iletebilirsiniz.

İstinye Üniversite Hastanesi'ne  internet sitesi isuhastanesi.com 'dan başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, medicalpark.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı İstinye Üniversite Hastanesi'ne aittir.

İstinye Üniversite Hastanesi'nin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

İstinye Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 
Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cad. No:1 Esenyurt-İstanbul Davutpaşa Vd. 481 061 1692 

Telefon: 0212 979 40 00 (Hafta içi 08.00 - 17.00, Cumartesi 08.00 - 12.30 saatleri arası) 

İstinye Üniversitesi Hastanesi’nden reklam ve tanıtım e-postlarını almak istemiyorsanız tek tıkla ve kolayca e-posta listemizden ayrılabilirsiniz.

 

KAPAT

Kullanım Koşulları