şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

BİLİMİN IŞIĞINDA SAĞLIK HİZMETİ

İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile sektörde 25 yıllık deneyime sahip MLP Care’in çatısı altındaki Medical Park ve Liv Hospital’ın kusursuz hizmet anlayışlarını buluşturan iki İstinye Üniversitesi hastanesi, hasta odaklı yaklaşımları, uzman kadroları ve ileri teknolojiye sahip alt yapılarıyla mükemmele ulaşmayı hedefliyor.

İstanbul Esenyurt’ta Aralık 2016 tarihinde kapılarını açan İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir, bilimsel derinliği ön plana çıkaran hasta odaklı yaklaşımı ile hizmet veriyor.

Gaziosmanpaşa’da 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa adıyla modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

TAM DONANIMLI ‘SAĞLIK ÜSSÜ’


İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan Liv Hospital’ın uluslararası standartlardaki hizmet anlayışıyla hasta kabul ediyor. 22 katlı hastanede akıllı bina sistemiyle de bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 16 adet gözlem odası bulunan hastanenin ‘Acil’ bölümünde ise 7 gün 24 saat uzman hekimler görev yapıyor.


Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir’de 300’ü aşkın yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, 94 yoğun bakım/gözlem yatağı ve acil durum transferleri için helikopter pisti bulunuyor. Tüm odalarında yerli yabancı kanalların izlenebildiği hastanede televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda ayrıcalıklı hizmet veriliyor. Otopark, ATM, ibadethane ve kuaför, hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği hizmetler arasında yer alıyor. 

İLERİ TEKNOLOJİ İLE HIZLI TANI

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa, 81’i yoğun bakım yatağı olmak üzere 517 yatak kapasitesi ve 15 ameliyathaneye sahip. Hastanede tüm branşlarda dünya standartlarında hizmet vermekle birlikte; diyabet, obezite, hipertansiyon, kalp hastalıkları gibi kronik hastalıklar ile çağımızın hastalığı olarak kabul edilen kanser hastalıklarının tanı ve tedavisinde modern teknolojiler eşliğinde en güncel tıbbi ve cerrahi yöntemler uygulanıyor.

Sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa; eğitim ve bilimsel çalışmalarıyla da sağlık alanında fark yaratıyor. Hasta ve yakınlarının konforunun ön planda tutulduğu hastanenin VM katında ise misafirlere modern ve şık bir çizgide hizmet veriliyor. İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa merkezi konumu sayesinde ulaşımda da avantaj sağlıyor.

KAPAT

Kullanım Koşulları